Zaprojektuj i wydrukuj

  Regulamin:

 1. Właścicielem sklepu internetowego umieszczonego pod adresem: www.herma-polska.pl jest Dekor-Art-Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Karola Szajnochy 3, zarejstrowana w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS nr 0000170404, NIP 967 09 29 524. Kapitał zakładowy 130.000,00 PLN. - opłacony gotówką. 

 2. Rachunek firmowy nr 97 1090 2590 0000 0001 3574 7714 prowadzony jest w Banku Santander.

 3. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów dostępnego na stronie finalizacji zamówienia, telefonicznie lub droga faxową. Każde zamówienie przesłane przez nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub pocztą e-mail.

 4. Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę.. Zamówienia złożone w dni robocze po godz. 15.30, oraz złożone w dni wolne od pracy rozpatrywane będą w ciągu następnego dnia roboczego.

 5. Firma Dekor-Art-Serwis Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży bez podania przyczyny.

 6. Firma Dekor-Art-Serwis Sp. z o.o. w trosce o najwyższy poziom obsługi i zadowolenia klientów zastrzega sobie prawo do odmowy realizacja zamówienia, jeżeli zdaniem konsultanta zamówiony sprzęt może nie spełniać oczekiwań klienta, a tym samym skutkować negatywnym postrzeganiem firmy Dekor-Art-Serwis Sp. z o.o.

 7. Jako zamówienie przyjęte do realizacji rozumie się zamówienie złożone w formie pisemnej (fax, e-mail, poczta) lub telefonicznie, potwierdzone przez naszego konsultanta i potwierdzone wysłaniem dokumentu ProForma.

 8. Firma Dekor-Art-Serwis Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, które nie zostało potwierdzone dokumentem ProForma, bez podania przyczyn.

 9. W przypadku większych zamówień firma Dekor-Art-Serwis Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do ich realizacji w osobnych partiach.

 10. Opisy produktów mają charakter informacyjny. Podstawą do reklamacji zakupionego towaru co do parametrów technicznych, kompletności części, koloru itp. jest specyfikacja producenta.

 11. Zamówiony towar wysyłamy przesyłką kurierską w ciągu maksymalnie czterech dni roboczych od daty zamówienia najczęściej na drugi dzień, chyba że przy produkcie na stronach sklepu podany był inny termin dostawy. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

 12. Dokument zakupu - faktura VAT lub paragon - na wyraźne żądanie odbiorcy może być dostarczony osobną przesyłką Poczty Polskiej. Standardowo wszystkie dokumenty są wysyłane pocztą elektroniczną na adres wskazany przez Zamawiającego.

 13. Należność za zamówiony sprzęt pobierana jest przez kuriera. Istnieje możliwość przedpłaty. Zamówienie jest realizowane po wpłynięciu kwoty na konto bankowe Dekor-Art-Serwis Sp. z o.o.

 14. Po uiszczeniu opłaty Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela.

 15. Oferta sklepu internetowego ważna jest na terenie Polski.

 16. Klient może dokonać zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki pod warunkiem, że towar jest nieuszkodzony, w oryginalnym opakowaniu, z kompletem dokumentacji i nie nosi śladów użytkowania.

 17. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz kompletności dostawy będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego i dostarczenie go do siedziby Dekor-Art-Serwis Sp. z o.o.

 18. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen, nasz konsultant niezwłocznie skontaktuje się z Klientem.

 19. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane osobom trzecim ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
  W razie jakichkolwiek niejasności i pytań prosimy o kontakt.