Zaprojektuj i wydrukuj

Informacja ogólna:

Etykiety HERMA PREMIUM produkowane są w oparciu o najwyższe standardy. 

1. Firma HERMA GMBH posiada certyfikat ISO 9001 nadany przez TÜV SÜD w zakresie designu, produkcji oraz sprzedaży etykiet i materiałów klejących.

2. Etykiety HERMA PREMIUM oznaczono certyfikatami PEFC oraz FSC dotyczącymi zrównoważonego i odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi i stosowania półproduktów tylko z lasów posiadających certyfikat FSC.

3. Certyfikat TÜV SÜD potwierdza bezproblemowe drukowanie etykiet przeznaczonych do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Etykiety HERMA nie zostawiają śladów kleju na wałkach drukarek, nie blokują mechanizmów drukujących i nie stwarzają żadnych problemów w procesie druku. Także w drukarkach kolorowych i typu high-speed.

4. Etykiety HERMA PREMIUMbezkwasowe, papier wybielany jest bez użycia chloru, nie zwiera substancji zmiękczających. Przezroczysty klej permanentny dyspersyjny na bazie akrylatu zastosowany w etykietach HERMA PREMIUM nie zawiera rozpuszczalnika oraz kwasu (odczyn PH pozostaje neutralny). Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi w lipcu 2021 roku przez Sieć Badawczą Łukasiewicz - Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych etykiety Herma 4676 (przykładowy produkt z kategorii Herma Premium): "spełniają wymagania normy PN-EN ISO 9706:2001 (idit ISO 9706:1994)".

5. Opakowania kartonowe przeznaczone do przechowywania etykiet wykonane są z materiału pochodzącego z recyklingu. Przez przynajmniej dwa lata chronią etykiety przed wpływem temperatury, wilgoci i zmiennych warunków otoczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią certyfikatów w zakresie produkcji, jak i jakości etykiet Herma. Certyfikaty ISO 9001, ISO 50001, FSC, PEFC w języku angielskim są dostępne w poniższym linku:

https://www.herma.com/company/profile/certification/